Položek: 0 0,- CZK

cdVet Odstraňovač fekálních zápachů Odstraňovač zápachu 100ml

kliknutím zvětšíte
Odstraňovač zápachu
Vyberte variantu:
269,- CZKdo 3 dnů
537,- CZKdo 3 dnů
2 695,- CZKdo 3 dnů
ks
Kód:838091
Výrobce:cdVet
Cena s DPH : 269,- CZK
DPH:21 %
Dostupnost:do 3 dnů ( Odstraňovač zápachu 100ml )
Přírodní odtraňovač fekálních zápachů bez chemie pomocí mikroorganismů a enzymů

Odstraňovač fekálních zápachů je enzymatický odstraňovač nepříjemných fekálních zápachů (moč, výkaly, zvratky) z toalet, ze spár dlaždic a kachlí, koberců, textilií, dřevěných podlah a z ostatních savých i nesavých povrchů. Čistě přírodní ekologický (biologicky rozložitelný) produkt obsahuje mikroorganismy a enzymy, které likvidují fekální zápach přirozeným mikrobiálním rozkladem (enzymatická činnost). Krátce po aplikaci se trvale zbavíme zápachu (běžně přípravky zpravidla pach jen dočasně překrývají). Tento přípravek definitivně řeší problém nepříjemného zápachu ve veřejných i neveřejných toaletách (úřady, firmy, restaurace, hotely, školy, sportoviště a jiné). Majitelé psů a koček používají tento odstraňovač s velkým úspěchem také pro pachovou neutralizaci značkovacích míst močí nebo exkrementy psů a koček doma (nábytek, koberce, květináče) a také venku před domem (dveře, branky, pergoly, stromy, keře), kde je značkování našich nebo sousedovic psů a koček nežádoucí. Na místech zbavených pachu pak už zvířátka neznačkují. Odstraňovač zápachů nezanechává lepivé okraje ani žádné fleky. Neobsahujete zdraví škodlivou chemii a proto je i při olíznutí zvířetem zcela bezpečný.

Složení: Voda, mikroorganismy, enzymy

Aplikace: Roztok je připraven k použití. Pomocí rozprašovače jednoduše nastříkáme ze vzdálenosti 20 až 30 centimetrů přímo na zapáchající místa. Pro odstranění zápachu ze spár dlaždic nebo kachlí na větší ploše nebo na podlaze přidáváme do mycí vody pro vytírání podlahy. 

Balení: 100ml, 500ml, 5l, 25l

Copyright © prirodaprotebe.web5.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© prirodaprotebe.web5.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace