Položek: 0 0,- CZK

cdVet Aktivní střevo - Darm aktiv cdVet Aktivní střevo 100ml

kliknutím zvětšíte
Aktivní střevo
Vyberte variantu:
347,- CZKdo 3 dnů
536,- CZKdo 3 dnů
855,- CZKdo 3 dnů
ks
Kód:811674
Výrobce:cdVet
Cena s DPH : 347,- CZK
DPH:15 %
Dostupnost:do 3 dnů ( cdVet Aktivní střevo 100ml )
Aktivní střevo - přírodní bylinný přípravek pro optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry

cdVet Darm Aktiv - Aktivní střevo je přírodní tekutý doplněk výživy z fermentovaných bylin pro psy a kočky, který obzvláště při narušené střevní mikroflóře a při trávicích potížích s mimořádnou účinností podporuje kvalitu a řízení příjmu živin. Střevní problémy jsou nejčastější příčinou pro vznik mnoha nemocí a civilizačních chorob (alergie, kožní problémy, nádory, rakovina apod.), kdy patogenní (špatné) bakterie zatěžují organismus. Naproti tomu jsou dobré bakterie nezbytně nutné a v trávicím aparátu tvoří přirozenou symbiózu se střevem a tím také s celým organismem. Specielní kombinace fermentovaných bylin v přípravku Darm Aktiv dodává střevům dobré bakterie a tím podporuje optimální vyvážení zdravé střevní mikroflóry.

Složení:Fermentované byliny dle speciálního receptu cdVet.

Dávkování: přidáváme do krmiva při krátce trvajících potížích a v rámci profylaxe po dobu nejméně 6 - ti týdnů. Při řešení dlouho trvajících potíží u civilizačních chorob jej podáváme 8 až 10 týdnů.

Kočka a malý pes do 3 kg: ………….. 1 - 2 ml

Psi 2-15 kg: …………………………… 2 - 5 ml

Psi 15-30 kg: …………………………. 4 - 9 ml

Psi nad 30 kg: ………………………… 8 - 20 ml

Poznámka:  Tento tekutý krmný doplněk je zamícháním do krmiva psy bez problémů přijímán. U citlivých jedinců jej zamícháme do mletého masa a nebo jej injekční stříkačkou aplikujeme vedle jazyka.

Balení: Medicínská tmavá láhev se šroubovým uzávěrem + odměrný kalíšek. 100ml, 250ml, 500ml.


Upozornění: přípravek má trvanlivost pouze 5 měsíců (živá kultura / organismy). 

 

        TTtTTTTip při alergii nebo při kožních problémech:         

Porušená střevní mikroflóra musí být nejdříve vyčištěna od patogenních (hnilobných) bakterií krmným doplňkem Čistič střeva  Po čistící kůře, která trvá 2 týdny je nutné ozdravit střevní mikroflóru doplněním dobrých bakterií přípravkem Aktivní střevo (Darm Aktiv). Dobré bakterie jsou pro zdravou a přirozenou symbiosu ve střevě a tím pro organismus psa i kočky nepostradatelné (vyvážení střevní mikroflóry).

Copyright © prirodaprotebe.web5.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© prirodaprotebe.web5.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace